Головна » Послуги » Патентно-інформаційні

Патентно-інформаційні

Співробітники відділу наукового аналізу та моніторингу інтелектуальної власності надають послуги:

 – проведення всіх видів патентного пошуку інформації (тематичного, іменного тощо);

 – проведення інформаційного пошуку зі складанням звітів про патентні дослідження;

 – підготовка та подання на реєстрацію заявок на отримання охоронних документів на медичні об’єкти промислової власності (винаходи, корисні моделі та ін.);

 – підготовка документів для реєстрації об’єктів авторського права (баз даних, програмних продуктів);

 – консультації з питань державної реєстрації наукових робіт, складання інформаційних карт на наукову продукцію, технології, наукові роботи;

 – навчання на робочому місці з питань пошуку в базах даних та інших інформаційних ресурсах інтернету;

 – проведення семінарів, лекцій з питань інтелектуальної власності, управління інноваціями; організація науково-інформаційної роботи в установах медичного профілю.

Соцмережі

 

Новини та події

Науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні аспекти професійного радіогенного раку в Україні» (21–22 вересня 2017 р., м. Харків)

Повідомляємо про проведення науково-практичної конференції з міжнародною участю «Сучасні аспекти професійного радіогенного раку в Україні», яка відбудеться у Харкові 21–22 вересня 2017 р. на базі ДУ «Інститут медичної радіології ім. С.П. Григор’єва НАМН України».

Науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання діагностики та лікування раку щитоподібної залози» (1 червня 2017 р., м. Харків)

Повідомляємо про проведення науково-практичної конференції з міжнародною участю «Актуальні питання діагностики та лікування раку щитоподібної залози», яка відбудеться у Харкові 1 червня 2017 року на базі ДУ «Інститут медичної радіології ім. С.П. Григор’єва НАМН України».

Науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні тенденції інтенсивної терапії в онкорадіології» (27 квітня 2017 р., Харків)

Повідомляємо про проведення науково-практичної конференції з міжнародною участю «Сучасні тенденції інтенсивної терапії в онкорадіології», яка відбудеться у Харкові 27 квітня 2017 року на базі ДУ «Інститут медичної радіології ім. С.П. Григор’єва НАМН України».

Український Радіологічний Журнал

Інститут є засновником і видавцем "Українського радіологічного журналу":

ФотоархівДивитись архів

Grigoriev

С.П. Григор’єв