Головна » Послуги » Дозиметрiя

Дозиметрiя

Центральна лабораторія радіаційної гігієни медичного персоналу і пацієнтів проводить:

- централізований індивідуальний дозиметричний контроль позавідомчим закладам України: промисловим установам, що проводять роботи з дефектоскопії, геофізичних досліджень; підприємствам та фізичним особам, які обслуговують рентгенівське обладнання, проводять повірку засобів вимірювання іонізуючого випромінювання, рентгеногамографію та рентгеноспектральний аналіз.

- підготовку інженерів та техніків-дозиметристів із медичних установ на курсах інформації та стажування з питань радіаційного контролю при роботах з джерелами іонізуючих випромінювань у медицині (за додатковою інформацією звертатися за тел.: (057) (057) 725-50-74 у відділ наукової організації радіологічної допомоги населенню).

Для укладання договору на обслуговування необхідно написати листа на ім'я директора інституту із зазначенням виду робіт, які проводяться із джерелами іонізуючого випромінювання та їх кількості за певний період часу.

Соцмережі

 

Новини та події

Науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні аспекти професійного радіогенного раку в Україні» (21–22 вересня 2017 р., м. Харків)

Повідомляємо про проведення науково-практичної конференції з міжнародною участю «Сучасні аспекти професійного радіогенного раку в Україні», яка відбудеться у Харкові 21–22 вересня 2017 р. на базі ДУ «Інститут медичної радіології ім. С.П. Григор’єва НАМН України».

Науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання діагностики та лікування раку щитоподібної залози» (1 червня 2017 р., м. Харків)

Повідомляємо про проведення науково-практичної конференції з міжнародною участю «Актуальні питання діагностики та лікування раку щитоподібної залози», яка відбудеться у Харкові 1 червня 2017 року на базі ДУ «Інститут медичної радіології ім. С.П. Григор’єва НАМН України».

Науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні тенденції інтенсивної терапії в онкорадіології» (27 квітня 2017 р., Харків)

Повідомляємо про проведення науково-практичної конференції з міжнародною участю «Сучасні тенденції інтенсивної терапії в онкорадіології», яка відбудеться у Харкові 27 квітня 2017 року на базі ДУ «Інститут медичної радіології ім. С.П. Григор’єва НАМН України».

Український Радіологічний Журнал

Інститут є засновником і видавцем "Українського радіологічного журналу":

ФотоархівДивитись архів

Grigoriev

С.П. Григор’єв