Головна » БУХГАЛТЕРІЯ

БУХГАЛТЕРІЯ

Марія Василіна Фасолько
Головний бухгалтер:
Марія Василіна Фасолько
Контактна інформація: (057) 725-50-18

 

Бухгалтерська служба заснована у 1943 р. для ведення бухгалтерського обліку фінансово-господарської діяльності наукових та лікувальних підрозділів інституту.

На теперішній час штат робітників бухгалтерії складають 10 працівників. З жовтня 2011 р. бухгалтерську службу очолює головний бухгалтер М. В. Фасолько. Всі робітники мають вищу або середню спеціальну освіту.

Уся робота бухгалтерії виконується з провадженням уніфікованої автоматизованої системи бухгалтерського обліку та звітності з використанням програмного забезпечення «Парус-Бюджет».

Працівники бухгалтерії під керівництвом головного бухгалтера є членами «Всеукраїнського бухгалтерського клубу «Баланс». Беруть постійну участь у семінарах та конференціях, організованих за підтримкою Кабінету Міністрів України та Міністерства фінансів України, Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнський бухгалтерський клуб» спільно з Державною казначейською службою України та Державною фінансовою інспекцією України.

Соцмережі

 

Новини та події

Науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні аспекти професійного радіогенного раку в Україні» (21–22 вересня 2017 р., м. Харків)

Повідомляємо про проведення науково-практичної конференції з міжнародною участю «Сучасні аспекти професійного радіогенного раку в Україні», яка відбудеться у Харкові 21–22 вересня 2017 р. на базі ДУ «Інститут медичної радіології ім. С.П. Григор’єва НАМН України».

Науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання діагностики та лікування раку щитоподібної залози» (1 червня 2017 р., м. Харків)

Повідомляємо про проведення науково-практичної конференції з міжнародною участю «Актуальні питання діагностики та лікування раку щитоподібної залози», яка відбудеться у Харкові 1 червня 2017 року на базі ДУ «Інститут медичної радіології ім. С.П. Григор’єва НАМН України».

Науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні тенденції інтенсивної терапії в онкорадіології» (27 квітня 2017 р., Харків)

Повідомляємо про проведення науково-практичної конференції з міжнародною участю «Сучасні тенденції інтенсивної терапії в онкорадіології», яка відбудеться у Харкові 27 квітня 2017 року на базі ДУ «Інститут медичної радіології ім. С.П. Григор’єва НАМН України».

Український Радіологічний Журнал

Інститут є засновником і видавцем "Українського радіологічного журналу":

ФотоархівДивитись архів

Grigoriev

С.П. Григор’єв