Головна » ПЛАНОВО-ЕКОНОМІЧНИЙ ВІДДІЛ

ПЛАНОВО-ЕКОНОМІЧНИЙ ВІДДІЛ

Єгорова Любов Афанасіївна
Керівник відділу:
заступник директора з економічних питань
Єгорова Любов Афанасіївна
Контактна інформація: тел. 725-50-23,
факс: 725-50-15,
e-mail: imrplan@ukr.net.  

 

Планово-економічний відділ засновано в 1994 році як окремий структурний підрозділ Інституту.

Відділ забезпечує організацію і розробку перспективних проектів: поточних планів, фінансової діяльності інституту, організовує процес і розвиток фінансових відносин з Національною академією медичних наук, Міністерствами та відомствами, Головним управлінням Державного казначейства України в Харківській області та іншими державними установами, з метою ефективного використання бюджетних коштів спрямованих на розвиток науково-дослідної та клінічної бази.

У штаті відділу працюють: провідний економіст та 3 економісти 1 категорії.

Основні досягнення: збільшення державних асигнувань, збільшення надходжень на Спеціальні фонди науки і клініки та ефективне їх використання для підвищення якості роботи і медичних послуг.

Соцмережі

 

Новини та події

Науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні аспекти професійного радіогенного раку в Україні» (21–22 вересня 2017 р., м. Харків)

Повідомляємо про проведення науково-практичної конференції з міжнародною участю «Сучасні аспекти професійного радіогенного раку в Україні», яка відбудеться у Харкові 21–22 вересня 2017 р. на базі ДУ «Інститут медичної радіології ім. С.П. Григор’єва НАМН України».

Науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання діагностики та лікування раку щитоподібної залози» (1 червня 2017 р., м. Харків)

Повідомляємо про проведення науково-практичної конференції з міжнародною участю «Актуальні питання діагностики та лікування раку щитоподібної залози», яка відбудеться у Харкові 1 червня 2017 року на базі ДУ «Інститут медичної радіології ім. С.П. Григор’єва НАМН України».

Науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні тенденції інтенсивної терапії в онкорадіології» (27 квітня 2017 р., Харків)

Повідомляємо про проведення науково-практичної конференції з міжнародною участю «Сучасні тенденції інтенсивної терапії в онкорадіології», яка відбудеться у Харкові 27 квітня 2017 року на базі ДУ «Інститут медичної радіології ім. С.П. Григор’єва НАМН України».

Український Радіологічний Журнал

Інститут є засновником і видавцем "Українського радіологічного журналу":

ФотоархівДивитись архів

Grigoriev

С.П. Григор’єв