Головна » Оренда і державні закупівлі » Оренда » 06.11.2014 - Інформація на право укладання договору оренди державного майна

06.11.2014 - Інформація на право укладання договору оренди державного майна

ДУ «Інститут медичної радіології ім. С.П. Григор’єва НАМН України» вивчає попит на територію площею 2,0 кв.м, що розташована на 1-му поверсі 4-поверхової будівлі головного корпусу Інституту, з метою розміщення банківського терміналу для поповнення рахунків та здійснення платежів.

Вартість майна відповідно до оцінки ринкової вартості станом на 11 серпня 2014 року становить 16 700,00 грн ( шістнадцять тисяч сімсот грн  00 коп.).

Початковий розмір орендної плати становить: 577,39 грн (п`ятсот сімдесят сім грн 39 коп.), без ПДВ, визначений на підставі Методики розрахунку орендної плати, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 04.10.1995 р. № 786 (зі змінами) та орендної ставки 40%.

Попит вивчається протягом 10 робочих днів з моменту виходу відповідного номеру газети «Слобідський край».

Пропозиції приймаються за адресою: 61024, м. Харків, вул. Пушкінська, 82, 3-й поверх, кім. № 49 та по телефону: (057)704-10-62.

 

Голова комісії            Л.Я. Васильєв

Соцмережі

 

Новини та події

Конкурс для молодих науковців з досліджень в медицині

До уваги молодих вчених всіх державних установ Національної академії медичних наук України. Візьміть участь у конкурсі наукових досліджень та зробіть свій внесок у розвиток медицини! З метою розвитку новаторських медичних досліджень у 2017 році компанія Санофі в Україні, за підтримки партнера конкурсу – Національної академії медичних наук України – ініціює конкурс Нагорода Санофі молодим науковцям за дослідження в медицині.

Науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні аспекти професійного радіогенного раку в Україні» (21–22 вересня 2017 р., м. Харків)

Повідомляємо про проведення науково-практичної конференції з міжнародною участю «Сучасні аспекти професійного радіогенного раку в Україні», яка відбудеться у Харкові 21–22 вересня 2017 р. на базі ДУ «Інститут медичної радіології ім. С.П. Григор’єва НАМН України».

Науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання діагностики та лікування раку щитоподібної залози» (1 червня 2017 р., м. Харків)

Повідомляємо про проведення науково-практичної конференції з міжнародною участю «Актуальні питання діагностики та лікування раку щитоподібної залози», яка відбудеться у Харкові 1 червня 2017 року на базі ДУ «Інститут медичної радіології ім. С.П. Григор’єва НАМН України».

Український Радіологічний Журнал

Інститут є засновником і видавцем "Українського радіологічного журналу":

ФотоархівДивитись архів

Grigoriev

С.П. Григор’єв