Головна » КЛІНІКА » ВІДДІЛ РАДІОЛОГІЇ » Кабінет ультразвукових досліджень

Кабінет ультразвукових досліджень

Вячеслав Іванович Євдокименко
Завідувач кабінету:
Вячеслав Іванович Євдокименко
лікар вищої категорії
Контактна інформація: +380(057) 725-50-54, 780-18-03
Години прийому: пн.–пт. з 9 до 16 у приміщенні кабінету.

 

Підрозділ створено у 1987 р. як кабінет ультразвукових досліджень (УЗД) у складі відділення променевої діагностики і радіонуклідної терапії, з 2004 р. — як самостійний.

У штаті кабінету працюють висококваліфіковані фахівці:

Євдокименко Вячеслав Іванович – лікар вищої категорії;

Кондратьєва Ольга Григоровна – лікар вищої категорії;

Онопрієнко Андрій  Миколайович – лікар першої категорії;

канд. мед. наук, доцент Вікман Ян Едуардович (співробіник кафедри радіології ХНМУ).

Кабінет УЗД обладнаний сучасними апаратами, що дозволяють виконувати широкий спектр ультразвукових досліджень та допплерографію, зокрема щитоподібної залози, слинних залоз, мигдаликів, печінки, жовчного міхура, підшлункової залози, селезінки, нирок, матки та яєчників, передміхурової залози, сечового міхура, грудних залоз, тканинних утворень підшкірної та глибокої локалізації, лімфовузлів поверхневої та глибокої локалізації, а також пункційну біопсію пухлин та кістозних утворень різної локалізації під контролем ультразвукового дослідження.

Провідні фахівці постійно беруть участь у наданні консультативної допомоги населенню різних регіонів країни, в науковій діяльності інституту та у роботі з’їздів та науково-практичних конференцій своєї галузі.

Соцмережі

 

Новини та події

Науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні аспекти професійного радіогенного раку в Україні» (21–22 вересня 2017 р., м. Харків)

Повідомляємо про проведення науково-практичної конференції з міжнародною участю «Сучасні аспекти професійного радіогенного раку в Україні», яка відбудеться у Харкові 21–22 вересня 2017 р. на базі ДУ «Інститут медичної радіології ім. С.П. Григор’єва НАМН України».

Науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання діагностики та лікування раку щитоподібної залози» (1 червня 2017 р., м. Харків)

Повідомляємо про проведення науково-практичної конференції з міжнародною участю «Актуальні питання діагностики та лікування раку щитоподібної залози», яка відбудеться у Харкові 1 червня 2017 року на базі ДУ «Інститут медичної радіології ім. С.П. Григор’єва НАМН України».

Науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні тенденції інтенсивної терапії в онкорадіології» (27 квітня 2017 р., Харків)

Повідомляємо про проведення науково-практичної конференції з міжнародною участю «Сучасні тенденції інтенсивної терапії в онкорадіології», яка відбудеться у Харкові 27 квітня 2017 року на базі ДУ «Інститут медичної радіології ім. С.П. Григор’єва НАМН України».

Український Радіологічний Журнал

Інститут є засновником і видавцем "Українського радіологічного журналу":

ФотоархівДивитись архів

Grigoriev

С.П. Григор’єв