Головна » КЛІНІКА » ВІДДІЛ ОНКОЛОГІЧНОЇ ХІРУРГІЇ

ВІДДІЛ ОНКОЛОГІЧНОЇ ХІРУРГІЇ

Красносельський Микола Віллєнович
Керівник відділу:
Красносельський Микола Віллєнович
д-р мед. наук, професор, онкохірург вищої категорії, торакальний та загальний хірург вищої категорії
Контактна інформація: e-mail: medrad20@ukr.net

 

Відділ створено у 2014 р. з метою консолідації зусиль щодо вирішення основних завдань підрозділу з обґрунтування диференційного вибору розширено-комбінованих оперативних утручань практично на всіх органах (за винятком головного та спинного мозку) з урахуванням адаптаційних показників переносимості оперативного втручання та патофізіологічних змін систем гомеостазу, особливістю яких є виконання відновного етапу із застосуванням реконструктивно-пластичних і мікросудинних технологій.

Відділ онкологічної хірургії об'єднує чотири самостійних підрозділи:

 • Відділення онкохірургії
 • Відділення онкогінекології
 • Група малоінвазивної хірургії, ендоскопії та інтервенційної радіології
 • Відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії
 • Соцмережі

   

  Новини та події

  Науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні аспекти професійного радіогенного раку в Україні» (21–22 вересня 2017 р., м. Харків)

  Повідомляємо про проведення науково-практичної конференції з міжнародною участю «Сучасні аспекти професійного радіогенного раку в Україні», яка відбудеться у Харкові 21–22 вересня 2017 р. на базі ДУ «Інститут медичної радіології ім. С.П. Григор’єва НАМН України».

  Науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання діагностики та лікування раку щитоподібної залози» (1 червня 2017 р., м. Харків)

  Повідомляємо про проведення науково-практичної конференції з міжнародною участю «Актуальні питання діагностики та лікування раку щитоподібної залози», яка відбудеться у Харкові 1 червня 2017 року на базі ДУ «Інститут медичної радіології ім. С.П. Григор’єва НАМН України».

  Науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні тенденції інтенсивної терапії в онкорадіології» (27 квітня 2017 р., Харків)

  Повідомляємо про проведення науково-практичної конференції з міжнародною участю «Сучасні тенденції інтенсивної терапії в онкорадіології», яка відбудеться у Харкові 27 квітня 2017 року на базі ДУ «Інститут медичної радіології ім. С.П. Григор’єва НАМН України».

  Український Радіологічний Журнал

  Інститут є засновником і видавцем "Українського радіологічного журналу":

  ФотоархівДивитись архів

  Grigoriev

  С.П. Григор’єв