Головна » Новини та події » Конференції » Внесок молодих спеціалістів у розвиток медичної науки і практики. Інформаційне повідомлення № 2

Внесок молодих спеціалістів у розвиток медичної науки і практики. Інформаційне повідомлення № 2

16 травня 2013 на базі ДУ «Інститут терапії ім. Л.Т.Малої НАМН України» буде прослухано доповіді молодих науковців різних галузей медицини. Початок реєстрації о 8.30. Під час проведення конференції буде проведений Конкурс на кращу усну та стендову доповідь. Передбачається заохочення номінантів Конкурсу пам`ятними та цінними призами.
17 травня 2013 на базі Харківського Національного університету ім. В.Н. Каразіна буде проведено сателітний тематичний мітинг за темою: «Саркома матки» з участю іноземних лекторів. Початок реєстрації о 9.00.
Про детальну програму конференцію буде проінформовано додатково.
Вимоги до оформлення друкованої роботи (тез) та доповідей надано в інформаційному листі №1. див. www.medradiologia.kharkov.ua
http://scientists.kharkov.ua/regional/

Соцмережі

 

Новини та події

Науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні аспекти професійного радіогенного раку в Україні» (21–22 вересня 2017 р., м. Харків)

Повідомляємо про проведення науково-практичної конференції з міжнародною участю «Сучасні аспекти професійного радіогенного раку в Україні», яка відбудеться у Харкові 21–22 вересня 2017 р. на базі ДУ «Інститут медичної радіології ім. С.П. Григор’єва НАМН України».

Науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання діагностики та лікування раку щитоподібної залози» (1 червня 2017 р., м. Харків)

Повідомляємо про проведення науково-практичної конференції з міжнародною участю «Актуальні питання діагностики та лікування раку щитоподібної залози», яка відбудеться у Харкові 1 червня 2017 року на базі ДУ «Інститут медичної радіології ім. С.П. Григор’єва НАМН України».

Науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні тенденції інтенсивної терапії в онкорадіології» (27 квітня 2017 р., Харків)

Повідомляємо про проведення науково-практичної конференції з міжнародною участю «Сучасні тенденції інтенсивної терапії в онкорадіології», яка відбудеться у Харкові 27 квітня 2017 року на базі ДУ «Інститут медичної радіології ім. С.П. Григор’єва НАМН України».

Український Радіологічний Журнал

Інститут є засновником і видавцем "Українського радіологічного журналу":

ФотоархівДивитись архів

Grigoriev

С.П. Григор’єв