Головна » Новини та події » Новини

Новини

Науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання сучасної онкології — з акцентом на особливостях малоінвазивних технологій в онкохірургії та онкогінекології» 19-20 квітня 2018 р., Харків

Повідомляємо про проведення науково-практичної конференції з міжнародною участю «Актуальні питання сучасної онкології — з акцентом на особливостях малоінвазивних технологій в онкохірургії та онкогінекології», яка відбудеться у Харкові 19-20 квітня 2018 р. на базі ДУ «Інститут медичної радіології ім. С.П. Григор’єва НАМН України».

Конкурс для молодих науковців з досліджень в медицині

До уваги молодих вчених всіх державних установ Національної академії медичних наук України. Візьміть участь у конкурсі наукових досліджень та зробіть свій внесок у розвиток медицини! З метою розвитку новаторських медичних досліджень у 2017 році компанія Санофі в Україні, за підтримки партнера конкурсу – Національної академії медичних наук України – ініціює конкурс Нагорода Санофі молодим науковцям за дослідження в медицині.

Науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні аспекти професійного радіогенного раку в Україні» (21–22 вересня 2017 р., м. Харків)

Повідомляємо про проведення науково-практичної конференції з міжнародною участю «Сучасні аспекти професійного радіогенного раку в Україні», яка відбудеться у Харкові 21–22 вересня 2017 р. на базі ДУ «Інститут медичної радіології ім. С.П. Григор’єва НАМН України».

Науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання діагностики та лікування раку щитоподібної залози» (1 червня 2017 р., м. Харків)

Повідомляємо про проведення науково-практичної конференції з міжнародною участю «Актуальні питання діагностики та лікування раку щитоподібної залози», яка відбудеться у Харкові 1 червня 2017 року на базі ДУ «Інститут медичної радіології ім. С.П. Григор’єва НАМН України».

Науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні тенденції інтенсивної терапії в онкорадіології» (27 квітня 2017 р., Харків)

Повідомляємо про проведення науково-практичної конференції з міжнародною участю «Сучасні тенденції інтенсивної терапії в онкорадіології», яка відбудеться у Харкові 27 квітня 2017 року на базі ДУ «Інститут медичної радіології ім. С.П. Григор’єва НАМН України».

Програма науково-практичної конференції УТРО за участю міжнародних фахівців «Актуальні питання радіаційної онкології в Україні»

Порядок роботи науково-практичної конференції УТРО за участю міжнародних фахівців «Актуальні питання радіаційної онкології в Україні»

Науково-практична конференція молодих учених за участю міжнародних спеціалістів, присвяченої Дню науки «МЕДИЧНА НАУКА ТА КЛІНІЧНА ПРАКТИКА - 2016»

20 травня 2016 року ДУ «Національний інститут терапії ім. Л.Т. Малої НАМН України» сумісно із ДУ «Інститут медичної радіології ім. С.П. Григор’єва НАМН України» буде проведено щорічну науково-практичну конференцію молодих учених із участю міжнародних спеціалістів, яка присвячена дню Науки в Україні. Провідний напрямок конференції - профілактика неінфекційних захворювань у різних галузях медицини.

Науково-практична конференція з міжнародною участю «30 років з дня катастрофи на ЧАЕС: унікальний досвід та досягнення Харківського інституту медичної радіології у аварійному медичному реагуванні» (28-29 квітня 2016 р., Харків)

Повідомляємо про проведення та запрошуємо до участі у науково-практичній конференції з міжнародною участю «30 років з дня катастрофи на ЧАЕС: унікальний досвід та досягнення Харківського інституту медичної радіології у аварійному медичному реагуванні», яка відбудеться 28–29 квітня 2016 року у Харкові.

Резолюція науково-практичної конференції за участю міжнародних фахівців «Перспективи розвитку реконструктивно-пластичної хірургії в онкології», 21–22 вересня 2015 р. Харків

Резолюція науково-практичної конференції за участю міжнародних фахівців «Перспективи розвитку реконструктивно-пластичної хірургії в онкології», 21–22 вересня 2015 р. Харків. Ознайомитись з інформацією ви можете у роздiлi "Конференції"

Порядок роботи науково-практичної конференції за участю міжнародних фахівців «Перспективи розвитку реконструктивно-пластичної хірургії в онкології», 21–22 вересня 2015 р. Харків

Інформація для учасників науково-практичної конференції за участю міжнародних фахівців «Перспективи розвитку реконструктивно-пластичної хірургії в онкології», 21–22 вересня 2015 р., Харків

VII Міжнародний Медичний Форум і V Ювілейний Міжнародний Медичний Конгрес

19-21 квітня 2016 року – важливі дати у розкладі успішного фахівця охорони здоров'я, адже саме в ці дні у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» відбудеться VII Міжнародний Медичний Форум «Інновації в медицині – здоров'я нації»

ПРОГРАМА науково-практичної конференції УТРО за участі міжнародних фахівців «Актуальні питання радіаційної онкології в Україні» 24–25 червня 2015 р. у Львові

Порядок роботи науково-практичної конференції за участю міжнародних фахівців «Сучасні питання діагностики та терапії в ядерній медицині», 24–25 червня 2015 р.

Науково-практична конференція за участю міжнародних фахівців «Перспективи розвитку реконструктивно-пластичної хірургії в онкології» 21–22 вересня 2015 р., Харків

Запрошуємо фахівців-радіологів та онкологів узяти участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю «Перспективи розвитку реконструктивно-пластичної хірургії в онкології», яка відбудеться 21–22 вересня 2015 р. у Харкові.

Науково-практична конференція за участю міжнародних фахівців «Сучасні питання діагностики та терапії в ядерній медицині» 16–17 червня 2015 р., Харків

Запрошуємо фахівців-радіологів та онкологів узяти участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю «Сучасні питання діагностики та терапії в ядерній медицині», присвяченої 95-річчю від заснування ДУ «Інститут медичної радіології ім. С.П. Григор’єва НАМН України». Конференція відбудеться 16–17 червня 2015 року в Харкові (№ 139 у Реєстрі конференцій на 2015 рік).

ВНЕСОК МОЛОДИХ ВЧЕНИХ І СПЕЦІАЛІСТІВ У РОЗВИТОК МЕДИЧНОЇ НАУКИ І ПРАКТИКИ: НОВІ ПЕРСПЕКТИВИ

15 травня 2015 року ДУ «Інститут медичної радіології ім. С.П. Григор’єва НАМН України» спільно із ДУ «Національний інститут терапії ім. Л.Т. Малої НАМН України» будуть проводити щорічну науково-практичну конференцію молодих учених за участю міжнародних фахівців, яка присвячена Дню науки в Україні. Провідний напрямок конференції — профілактика неінфекційних захворювань у різних галузях медицини.

Всеукраїнський тиждень права

З 08.12.2014 по 12.12.2014 у рамках проведення Всеукраїнського тижня права Харківське міське управління юстиції щодня у робочі дні надаватиме правову допомогу населенню стосовно використання права на захист інтересів людини в Європейських структурах на базі громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги, яка знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Петровського, 26. Також на базі Харківського міського управління юстиції бажаючі можуть отримувати безоплатну первинну правову допомогу дистанційно через мережу Інтернет, шляхом надсилання своїх запитань на електронну поштову скриньку: skrinka_hmyu@i.ua

V ЮВІЛЕЙНИЙ МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ ФОРУМ «Інновації в медицині – здоров’я нації»

Шановні колеги, науковці, викладачі, аспіранти та студенти! Запрошуємо Вас на знакову подію в житті медичної спільноти, яка щорічно збирає понад 16 000 спеціалістів з усіх регіонів України та зарубіжних відвідувачів.

Науково-практична конференція УТРО за участі міжнародних фахівців «Актуальні питання радіаційної онкології в Україні» 30 червня – 1 липня 2014 р., Харків

Українське товариство радіаційних онкологів (УТРО) інформує вас про проведення науково-практичної конференції УТРО за участі міжнародних фахівців «Актуальні питання радіаційної онкології в Україні» 30 червня–1 липня 2014 р., Харків і запрошуємо взяти участь

Науково-практична конференція з участю міжнародних спеціалістів, присвяченої Дню науки “ВНЕСОК МОЛОДИХ СПЕЦІАЛІСТІВ В РОЗВИТОК МЕДИЧНОЇ НАУКИ І ПРАКТИКИ” 15 травня 2014 р., Харків

На базі ДУ «Національний інститут терапії ім. Л.Т. Малої НАМН України» відбудеться науково-практична конференція молодих вчених з участю міжнародних спеціалістів, присвячена дню Науки в Україні. У рамках конференції буде проводитися симпозіум «Від харчування до здорового способу життя: погляд молодих вчених», присвячений 169-річчю з дня народження Мечнікова І.І.

Резолюція VI з’їзду Українського товариства радіаційних онкологів (УТРО) з міжнародною участю (Рівне, 25 – 27 червня 2013 р.)

25–27 червня 2013 р. у місті Рівному відбувся VI з’їзд УТРО. В його роботі взяли участь 155 делегатів із 42 медичних закладів 24 областей України, а також Росії, Республіки Білорусь, Австрії, Швеції, Швейцарії, Грузії.

Програма VI з’їзду Українського товариства радіаційних онкологів з міжнародною участю

Запрошуємо фахівців узяти участь у роботі VI з’їзду Українського товариства радіаційних онкологів з міжнародною участю, який відбудеться 25–27 червня 2013 року в м. Рівне. Програма VI з’їзду.

VI з’їзд Українського товариства радіаційних онкологів з міжнародною участю

Запрошуємо фахівців узяти участь у роботі VI з’їзду Українського товариства радіаційних онкологів з міжнародною участю, який відбудеться 25–27 червня 2013 року в м. Рівне.

Внесок молодих спеціалістів у розвиток медичної науки і практики. Інформаційне повідомлення № 2

16 травня 2013 на базі ДУ «Інститут терапії ім. Л.Т.Малої НАМН України» буде прослухано доповіді молодих науковців різних галузей медицини.
17 травня 2013 на базі Харківського Національного університету ім. В.Н. Каразіна буде проведено сателітний тематичний мітинг за темою: «Саркома матки» з участю іноземних лекторів.

Внесок молодих спеціалістів у розвиток медичної науки і практики. Інформаційне повідомлення № 1

про проведення науково-практичної конференції присвяченої Дню науки, з участю міжнародних спеціалістів ВНЕСОК МОЛОДИХ СПЕЦІАЛІСТІВ У РОЗВИТОК МЕДИЧНОЇ НАУКИ І ПРАКТИКИ

IV МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ ФОРУМ

16–19 квітня 2013 року в Києві (ВЦ «КиївЕкспоПлаза») відбудеться IV МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ ФОРУМ – масштабний комплексний захід інноваційного напрямку галузі охорони здоров'я України, який об'єднає велику цільову науково-практичну програму, школи, виставки та спеціалізовані експозиції і стане міжнародною платформою для обміну досвідом та підвищення кваліфікації фахівців охорони здоров'я.

Науково-практична конференція «Актуальні питання променевого і комбінованого лікування онкозахворювань і профілактика ускладнень»

Українське товариство радіаційних онкологів (УТРО) інформує вас про проведення науково-практичної конференції «Актуальні питання променевого і комбінованого лікування онкозахворювань і профілактика ускладнень», яка відбудеться 21–22 травня 2012 р. у Харкові, і запрошуємо взяти у ній участь.

Оголошення відділу наукової організації радіологічної допомоги населенню

Відділом акредитації та ліцензійної експертизи освітньої діяльності Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України дана згода на проведення ліцензування діяльності з надання освітніх послуг щодо підвищення кваліфікації на курсах стажування.

Науково-практична конференція «Радіаційна безпека персоналу та пацієнтів при рентгенодіагностиці» 25-26 травня 2011 р., Харків

Запрошуємо фахівців узяти участь у роботі науково-практичної конференції, яка відбудеться 25—26 травня 2011 р. у Харкові.

Науково-практична конференція УТРО «Актуальні питання радіаційної онкології в Україні» (30 червня - 1 липня 2011 р., Івано-Франківськ)

Запрошуємо фахівців-радіологів та онкологів узяти участь у роботі науково-практичної конференції Українського товариства радіаційних онкологів (УТРО), яка відбудеться 30 червня–1 липня 2011 р. у Івано-Франківську.

Соцмережі

 

Новини та події

Науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання сучасної онкології — з акцентом на особливостях малоінвазивних технологій в онкохірургії та онкогінекології» 19-20 квітня 2018 р., Харків

Повідомляємо про проведення науково-практичної конференції з міжнародною участю «Актуальні питання сучасної онкології — з акцентом на особливостях малоінвазивних технологій в онкохірургії та онкогінекології», яка відбудеться у Харкові 19-20 квітня 2018 р. на базі ДУ «Інститут медичної радіології ім. С.П. Григор’єва НАМН України».

Конкурс для молодих науковців з досліджень в медицині

До уваги молодих вчених всіх державних установ Національної академії медичних наук України. Візьміть участь у конкурсі наукових досліджень та зробіть свій внесок у розвиток медицини! З метою розвитку новаторських медичних досліджень у 2017 році компанія Санофі в Україні, за підтримки партнера конкурсу – Національної академії медичних наук України – ініціює конкурс Нагорода Санофі молодим науковцям за дослідження в медицині.

Науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні аспекти професійного радіогенного раку в Україні» (21–22 вересня 2017 р., м. Харків)

Повідомляємо про проведення науково-практичної конференції з міжнародною участю «Сучасні аспекти професійного радіогенного раку в Україні», яка відбудеться у Харкові 21–22 вересня 2017 р. на базі ДУ «Інститут медичної радіології ім. С.П. Григор’єва НАМН України».

Український Радіологічний Журнал

Інститут є засновником і видавцем "Українського радіологічного журналу":

ФотоархівДивитись архів

Grigoriev

С.П. Григор’єв