Головна » Оренда і державні закупівлі » Оренда » 29.06.2010 - Інформація про результати проведення конкурсу на право укладання договору оренди державного майна

29.06.2010 - Інформація про результати проведення конкурсу на право укладання договору оренди державного майна

            За результатами конкурсу, проведеного 29.06.10 р. (інформацію було опубліковано в газеті “Слобідський край” від 08.06.10 р. №62 (21403), а також розміщено на веб-сайті  ДУ “Інститут медичної радіології ім.С.П.Григор’єва АМН України”  украінською і російською мовами, прийнято рішення укласти договір оренди з переможцем конкурсу, а саме: ТОВ “МДЦ ЕКСПЕРТ-ХАРКІВ”.

          ТОВ  “МДЦ ЕКСПЕРТ-ХАРКІВ” приймає в користування нежітлове приміщення загальною площею 11,8 м2 , розташоване на 1-му поверсі 4-х поверхової будівлі головного корпусу Інституту з метою розміщення кабінету УЗД.

          Державне майно розташоване за  адресою: м.Харків, вул.Пушкінська 82, та перебуває на балансі Державної установи “Інститут медичної  радіології ім. С. П. Григор`єва   Академії медичних наук України”.

 

            Голова конкурсної комісії.                                                         

            Головний лікар                                      Васильєв Л.Я.                    

Соцмережі

 

Новини та події

Конкурс для молодих науковців з досліджень в медицині

До уваги молодих вчених всіх державних установ Національної академії медичних наук України. Візьміть участь у конкурсі наукових досліджень та зробіть свій внесок у розвиток медицини! З метою розвитку новаторських медичних досліджень у 2017 році компанія Санофі в Україні, за підтримки партнера конкурсу – Національної академії медичних наук України – ініціює конкурс Нагорода Санофі молодим науковцям за дослідження в медицині.

Науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні аспекти професійного радіогенного раку в Україні» (21–22 вересня 2017 р., м. Харків)

Повідомляємо про проведення науково-практичної конференції з міжнародною участю «Сучасні аспекти професійного радіогенного раку в Україні», яка відбудеться у Харкові 21–22 вересня 2017 р. на базі ДУ «Інститут медичної радіології ім. С.П. Григор’єва НАМН України».

Науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання діагностики та лікування раку щитоподібної залози» (1 червня 2017 р., м. Харків)

Повідомляємо про проведення науково-практичної конференції з міжнародною участю «Актуальні питання діагностики та лікування раку щитоподібної залози», яка відбудеться у Харкові 1 червня 2017 року на базі ДУ «Інститут медичної радіології ім. С.П. Григор’єва НАМН України».

Український Радіологічний Журнал

Інститут є засновником і видавцем "Українського радіологічного журналу":

ФотоархівДивитись архів

Grigoriev

С.П. Григор’єв