Головна » Про iнститут » Діяльність » Наші розробки (методичні документи, патенти та ін.)

Наші розробки (методичні документи, патенти та ін.)

Впровадження наукових та практичних розробок інституту проводиться в базових установах радіологічного профілю (обласні онкологічні диспансери, обласні клінічні лікарні, обласні спеціалізовані диспансери радіаційного захисту населення) шляхом віїздів спеціалістів інституту до обласних центрів для організаційно-методичної, консультативної допомоги, впровадження розробок інституту, викладених в методичних документах , розроблених спеціалістами інституту . Щорічно інститут проводить для науковців і лікарів - радіаційних онкологів з `їзд або науково-практичн у конференці ю, семінар и з актуальних питань променевої і супровідно терапіїі, променевої діагностики , індивідуальної дозиметрії пацієнтів і персоналу .

Соцмережі

 

Новини та події

Науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні аспекти професійного радіогенного раку в Україні» (21–22 вересня 2017 р., м. Харків)

Повідомляємо про проведення науково-практичної конференції з міжнародною участю «Сучасні аспекти професійного радіогенного раку в Україні», яка відбудеться у Харкові 21–22 вересня 2017 р. на базі ДУ «Інститут медичної радіології ім. С.П. Григор’єва НАМН України».

Науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання діагностики та лікування раку щитоподібної залози» (1 червня 2017 р., м. Харків)

Повідомляємо про проведення науково-практичної конференції з міжнародною участю «Актуальні питання діагностики та лікування раку щитоподібної залози», яка відбудеться у Харкові 1 червня 2017 року на базі ДУ «Інститут медичної радіології ім. С.П. Григор’єва НАМН України».

Науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні тенденції інтенсивної терапії в онкорадіології» (27 квітня 2017 р., Харків)

Повідомляємо про проведення науково-практичної конференції з міжнародною участю «Сучасні тенденції інтенсивної терапії в онкорадіології», яка відбудеться у Харкові 27 квітня 2017 року на базі ДУ «Інститут медичної радіології ім. С.П. Григор’єва НАМН України».

Український Радіологічний Журнал

Інститут є засновником і видавцем "Українського радіологічного журналу":

ФотоархівДивитись архів

Grigoriev

С.П. Григор’єв